Przewodnik Gdański

ZWIEDZANIE

wybierz swoją wycieczkę

Każdy program wycieczki można na życzenie zmodyfikować.

Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności

Stocznia Gdańska to miejsce, gdzie zmieniła się historia świata. Zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności z przewodnikiem rozpoczniemy pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.
ulica_dluga_gdansk_mini

Zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem

Zwiedzanie Gańska rozpoczyna się od Bramy Wyżynnej. Drogą Królewską, od Złotej Bramy do Bramy Zielonej z zwiedzimy najważniejsze zabytki miasta. W tym słynnego Neptuna.
gdynia_zwiedzanie

Zwiedzanie Gdyni

Gdynia to najbardziej morskie z polskich miast. To co w niej najważniejsze, położone jest bezpośrednio nad Bałtykiem. Zwiedzanie Gdyni rozpoczniemy od Sztabu Marynarki Wojennej, gdzie punktualnie o 8.00 marynarze podnoszą…

WYCIECZKI AUTORSKIE

zwiedzanie nieznanych atrakcji  Trójmiasta z przewodnikiem

panorama_gdanska

Sekrety planu sztokholmskiego

Czterysta lat temu powstała tajemnicza mapa Gdańska. Burzliwe losy rzuciły ten dokument do dalekiej Szwecji, skąd bierze się jego nazwa.
Górny Sopot

Horrory i romanse Sopotu

Kto przyjeżdża do kurortu, przeważnie kieruje się na Monciak i molo. Ale jest też inny Sopot. Tajemniczy, a czasem przerażający świat skrytych w lesie willi.
Tajemnice herbu Gdańska

Tajemnice herbu Gdańska

Pod pomnikiem Świętopełka rozpoczynamy zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem i odsłaniamy nieznane i sensacyjne momenty dziejów miasta.

WYCIECZKI WIRTUALNE

zwiedzamy Trójmiasto i okolice wirtualnie 🙂

Kanał Raduni

Wycieczka Wzdłuż Kanału Raduni

Piękny i mało znany szlak. Rozpoczyna się w Pruszczu Gdańskim i podąża wraz z biegiem zbudowanego za czasów krzyżackich Kanału Raduni. Szlakiem dawnych tajemnic podąża przez św. Wojciech, Lipce, Orunię oraz Główne i Stare Miasto.

WOKÓŁ TRÓJMIATSA

Co warto zobaczyć w drodze do Gdańska

Organy katedralne w Pelplinie

Zwiedzanie Pelplina

Zaledwie 40 minut od Trójmiasta, znajduje się skarb. Zwiedzanie Pelplina oznacza obejrzenie Biblii Gutenberga, nim udamy się na wycieczkę po Gdańsku.