Przewodnik Gdański

ZWIEDZANIE

wybierz swoją wycieczkę

Każdy program wycieczki można na życzenie zmodyfikować.

gdynia_zwiedzanie

Zwiedzanie Gdyni

Gdynia to najbardziej morskie z polskich miast. To co w niej najważniejsze, położone jest bezpośrednio nad Bałtykiem. Zwiedzanie Gdyni rozpoczniemy od Sztabu Marynarki Wojennej, gdzie punktualnie o 8.00 marynarze podnoszą…
Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności

Stocznia Gdańska to miejsce, gdzie zmieniła się historia świata. Zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności z przewodnikiem rozpoczniemy pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców.
ulica_dluga_gdansk_mini

Zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem

Zwiedzanie Gańska rozpoczyna się od Bramy Wyżynnej. Drogą Królewską, od Złotej Bramy do Bramy Zielonej z zwiedzimy najważniejsze zabytki miasta. W tym słynnego Neptuna.

WYCIECZKI AUTORSKIE

zwiedzanie nieznanych atrakcji  Trójmiasta z przewodnikiem

panorama_gdanska

Sekrety planu sztokholmskiego

Czterysta lat temu powstała tajemnicza mapa Gdańska. Burzliwe losy rzuciły ten dokument do dalekiej Szwecji, skąd bierze się jego nazwa.
Górny Sopot

Horrory i romanse Sopotu

Kto przyjeżdża do kurortu, przeważnie kieruje się na Monciak i molo. Ale jest też inny Sopot. Tajemniczy, a czasem przerażający świat skrytych w lesie willi.
Tajemnice herbu Gdańska

Tajemnice herbu Gdańska

Pod pomnikiem Świętopełka rozpoczynamy zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem i odsłaniamy nieznane i sensacyjne momenty dziejów miasta.

WYCIECZKI WIRTUALNE

zwiedzamy Trójmiasto i okolice wirtualnie 🙂

Kanał Raduni

Wycieczka Wzdłuż Kanału Raduni

Piękny i mało znany szlak. Rozpoczyna się w Pruszczu Gdańskim i podąża wraz z biegiem zbudowanego za czasów krzyżackich Kanału Raduni. Szlakiem dawnych tajemnic podąża przez św. Wojciech, Lipce, Orunię oraz Główne i Stare Miasto.

WOKÓŁ TRÓJMIATSA

Co warto zobaczyć w drodze do Gdańska

Organy katedralne w Pelplinie

Zwiedzanie Pelplina

Zaledwie 40 minut od Trójmiasta, znajduje się skarb. Zwiedzanie Pelplina oznacza obejrzenie Biblii Gutenberga, nim udamy się na wycieczkę po Gdańsku.